The Vampire Diaries Bulgaria
Вие сте в най-добрия форум за Дневниците на Вампира! Регнете се!

Екипът~
The Vampire Diaries Bulgaria
Вие сте в най-добрия форум за Дневниците на Вампира! Регнете се!

Екипът~
The Vampire Diaries Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries Bulgaria

Bulgarian forum about The Vampire Diaries
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Росита! <3 "I want to be someone.."

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rossita.
I want to be someone..
Rossita.


Брой мнения : 21
Репутация : 0
Join date : 19.04.2010
Местожителство : Варна

Росита! <3 "I want to be someone.." Empty
ПисанеЗаглавие: Росита! <3 "I want to be someone.."   Росита! <3 "I want to be someone.." Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 5:04 pm

Здравейте, казвам се Теодора (Ъм, казвайте ми Росита, Ро, Рос..) - На 10 години от град Варна. Фенка на Аврил - много ми харесва новата й песен Alice. Какво другоо - а, да! Запалих се по Селена от една моя приятелка, която беше обсебена от Сел. Харесвам още Майли Сайръс, Деми Ловато, Джонас.. Занимавам се основно с музика, но обичам и да седя на компа. Имам малко трудничък характер..в смисъл не съм зодия Козирог, ама съм инато. :xa: Понякога човек трудно може да ме разбере.. С успеха в даскало бивам, да не продължавам. Обичам да чатя в Скайп със Розали, Калина (Приятелка!).. Не мога да правя графики - още не съм разучила Фотошопа, ама все някога ще стане. :dry: Така, имам брат на 16 с който се караме за разни дреболийки - накратко правим "От мухата,слон"! Занимавам се основно с музика.. Не живея за известност, нито пък за "богатия" живот. Живея за спомена, за емоцията, за самата себе си! Искам да бъда не "Известното момиченце с талант", а да бъда някой в живота на другите.

I want to be someone!
Върнете се в началото Go down
aLone*

aLone*


Брой мнения : 119
Репутация : 0
Join date : 26.03.2010

Росита! <3 "I want to be someone.." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! <3 "I want to be someone.."   Росита! <3 "I want to be someone.." Icon_minitimeВто Апр 20, 2010 1:53 pm

Рос,радвам се,че се регна!
Аз няма какво да те питам,само ще ти кажа,че много те обичкам и добре дошла! heart hug
Върнете се в началото Go down
Rossita.
I want to be someone..
Rossita.


Брой мнения : 21
Репутация : 0
Join date : 19.04.2010
Местожителство : Варна

Росита! <3 "I want to be someone.." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! <3 "I want to be someone.."   Росита! <3 "I want to be someone.." Icon_minitimeСря Май 05, 2010 8:24 am

И аз се радвам. ^^
И аз те обичам, душа!
heart


Последната промяна е направена от Rossita. на Нед Юни 13, 2010 10:32 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nina_dobrev_fan
Damon Lоver
nina_dobrev_fan


Брой мнения : 45
Репутация : 0
Join date : 08.04.2010
Age : 26
Местожителство : Sofia,BG

Росита! <3 "I want to be someone.." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! <3 "I want to be someone.."   Росита! <3 "I want to be someone.." Icon_minitimeСря Май 05, 2010 7:38 pm

Каза,че се занимаваш с музика.. Но какво точно правиш? Имам предвид..свириш,пееш? Записала ли си нещо вече?
Върнете се в началото Go down
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
Rossita.
I want to be someone..
Rossita.


Брой мнения : 21
Репутация : 0
Join date : 19.04.2010
Местожителство : Варна

Росита! <3 "I want to be someone.." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! <3 "I want to be someone.."   Росита! <3 "I want to be someone.." Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 10:31 am

nina_dobrev_fan написа:
Каза,че се занимаваш с музика.. Но какво точно правиш? Имам предвид..свириш,пееш? Записала ли си нещо вече?

От 4 години свиря на пиано и пея. Да, записана съм в музикално студио с прекрасни учители.

Някой има ли въпроси? С удоволствие ще отговоря. <3
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Росита! <3 "I want to be someone.." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! <3 "I want to be someone.."   Росита! <3 "I want to be someone.." Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Росита! <3 "I want to be someone.."
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Промота от "A feel good men" (eп. 15)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries Bulgaria :: Свободаа!/Freedom :: Всичко за Мембърите / Everything about the members :: Представете се/Present Yourself-
Идете на: