The Vampire Diaries Bulgaria
Вие сте в най-добрия форум за Дневниците на Вампира! Регнете се!

Екипът~
The Vampire Diaries Bulgaria
Вие сте в най-добрия форум за Дневниците на Вампира! Регнете се!

Екипът~
The Vampire Diaries Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries Bulgaria

Bulgarian forum about The Vampire Diaries
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Обсъждане на епизодите

Go down 
+3
xxAdi
monini
Neviidimata~
7 posters
АвторСъобщение
Neviidimata~
Едната Луда шефка ;д
Едната Луда шефка ;д
Neviidimata~


Брой мнения : 132
Репутация : 1
Join date : 22.02.2010
Age : 26

Обсъждане на епизодите Empty
ПисанеЗаглавие: Обсъждане на епизодите   Обсъждане на епизодите Icon_minitimeПет Мар 26, 2010 5:13 pm

Тук можете да обсъждате епизодите .. Какво ви харесва и обратното, очаквания за следващия епизод и други ..
Върнете се в началото Go down
https://tvdfans.catsboard.com
monini
Модератор
monini


Брой мнения : 81
Репутация : 1
Join date : 26.03.2010
Age : 28
Местожителство : Сандански

Обсъждане на епизодите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите   Обсъждане на епизодите Icon_minitimeПет Мар 26, 2010 8:38 pm

Ами днес излезе 15-ти епизод и страшно много ми хареса! Мисля, че следващия ще бъде още по-интересен. Любопитно ми е какво още ще открие Елена за родната си майка...
Върнете се в началото Go down
xxAdi

xxAdi


Брой мнения : 43
Репутация : 0
Join date : 26.03.2010

Обсъждане на епизодите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите   Обсъждане на епизодите Icon_minitimeПет Мар 26, 2010 9:37 pm

Епизода рзкри много неща, но и пробуди нови подозрения!Има още интересни тайни за разкриване!
Върнете се в началото Go down
aLone*

aLone*


Брой мнения : 119
Репутация : 0
Join date : 26.03.2010

Обсъждане на епизодите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите   Обсъждане на епизодите Icon_minitimeСъб Мар 27, 2010 10:36 am

Епизода ми беше малко объркан.. Мат и Каролайн са много сладки.. Разбра се за майката на Елена добре,но кой беше онзи мъж и найстина ли Изабел е жива? Стана много интересно.. Интересно ми е каква сила има пръстена на Алирик,че го защити от Деймън..? Гледах трейлъра на 16-ти епизод..Там май ще има доста екшън-чакам го с нетърпение!
Върнете се в началото Go down
~PaDnAл AнGeL~
Стефан Салваторе
~PaDnAл AнGeL~


Брой мнения : 38
Репутация : 0
Join date : 27.03.2010

Обсъждане на епизодите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите   Обсъждане на епизодите Icon_minitimeСъб Мар 27, 2010 12:26 pm

Епизод 15 е доста странен пак нови загадки.Изабел и жива,но защо не иска Елена,каква е връзката с Катрин.Изобщо нямам търпение за новия епизод.
Върнете се в началото Go down
oneVampyfan
0ne crazy Damon fan~
oneVampyfan


Брой мнения : 62
Репутация : 1
Join date : 26.03.2010

Обсъждане на епизодите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите   Обсъждане на епизодите Icon_minitimeСъб Мар 27, 2010 12:30 pm

Епизода е много..интересен ;д.Доста неща остават загатнати.С едни мои приятелки измислихме 100 начина, по които еди-си-кой е свързан с Катрин ;д.Сега гледах клиповете от 16 епизод ии нямам търпение.
Върнете се в началото Go down
nina_dobrev_fan
Damon Lоver
nina_dobrev_fan


Брой мнения : 45
Репутация : 0
Join date : 08.04.2010
Age : 26
Местожителство : Sofia,BG

Обсъждане на епизодите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите   Обсъждане на епизодите Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 3:28 pm

Жалко,че в 16 епизод не казаха нищо за Изабел - дали наистина е жива и каква е връзката й с Картин! Нямам търпение за 17 еп.!! Гледах трейлъра...И наистина ще е интересно!
Върнете се в началото Go down
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
monini
Модератор
monini


Брой мнения : 81
Репутация : 1
Join date : 26.03.2010
Age : 28
Местожителство : Сандански

Обсъждане на епизодите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите   Обсъждане на епизодите Icon_minitimeПон Апр 12, 2010 10:29 am

17 епизод е невероятен! Един от любимите ми! heart
Върнете се в началото Go down
nina_dobrev_fan
Damon Lоver
nina_dobrev_fan


Брой мнения : 45
Репутация : 0
Join date : 08.04.2010
Age : 26
Местожителство : Sofia,BG

Обсъждане на епизодите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите   Обсъждане на епизодите Icon_minitimeПон Апр 12, 2010 5:08 pm

Милия Стефан в 17 еп. Нямам търпение за следващия епизод!!!
Върнете се в началото Go down
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
monini
Модератор
monini


Брой мнения : 81
Репутация : 1
Join date : 26.03.2010
Age : 28
Местожителство : Сандански

Обсъждане на епизодите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите   Обсъждане на епизодите Icon_minitimeПет Апр 16, 2010 7:53 pm

Днес излезе 18 епизод! АМи на мен ми хареса, но не бих казала, че ми е един от любимите..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Обсъждане на епизодите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите   Обсъждане на епизодите Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Обсъждане на епизодите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries Bulgaria :: Дневниците на вампира/The Vampire Diaries :: Епизоди / Episodes-
Идете на: